Košík je prázdný kosik

Žádná položka k zaplacení.

E-shop Glentyn(e)

Vítejte v obchodě Glentyn(e).   Pokud ve Vašem srdci dřímá slabost pro Skotsko, skotskou single malt whisky a skotskou kulturu, potěšte sebe a své přátele pěkným  kouskem z našeho obchodu …. 

Stylové oblečení i vybavení pro milovníky whisky z kolekcí známých palíren skotské whisky, výběr z  kolekcí  oblečení  a  módních doplňků ze skotského tartanu, i řada jiných inspirativních předmětů spojených se Skotskem…. Pro volný čas, společenské příležitosti, setkání s přáteli nebo i pro outdoorové aktivity (včetně golfu, hry, kterou světu dalo právě Skotsko).

Skotsko samo o sobě, tradiční skotská výroba, vlna skotských ovcí, tartan, i dobrá skotská whisky …  to vše je inspirací………..SCOTLAND IN (Y)OUR HEART!

Projděte se prosím naším obchodem  a udělejte si radost…..

Tým Glentyn(e).

PS. … Pokud si k tomu přejete Vaši oblíbenou single malt whisky, vstupte do sekce "Glentyn(e) & Single Malt Whisky". A pokud si chcete užít skotskou whisky ve společenosti, s přáteli, ve whisky baru či klubu ... můžete vstoupit do sekce  „INSPIRACE“, kde – mimo jiné - najdete náš typ na ta správná místa, kde Vaše přání určitě splní.

PPS… Nenašli jste svou oblíbenou palírnu, značku single malt whisky? Dejte nám vědět, zkusíme to…

© GLENTYNE 2013